Bībeles studijas

Bībeles studijas mājas grupās

Jāņa evaņģēlijs (otrdienās no plkst. 19:00-21:00)

Mēs ticam, ka Dieva nolūks ikviena kristieša dzīvē ir pilnība Kristū (Kolosiešiem 1:28). Un Dievs ir skaidri atklājis, ka ceļš uz šo mērķi ir caur kristiešu kopīgu laiku Dieva Vārdā, Bībelē, un lūgšanā.

Šo gadu mēs pavadām Jāņa evaņģēlijā! Kāpēc ir vērts atkal un atkal atgriezties pie kāda no četru Jaunajā Derībā esošo Evaņģēliju studijas? Kāds varbūt domā: „Vai tad mēs atkal neaplūkosim visus tos pašus notikumus, kas saistās ar Jēzus dzīvi?” Jā, no vienas puses mēs ieraudzīsim daudz ko līdzīgu. Bet no otras puses mēs sastapsimies ar virkni jaunu notikumu un personāžu. Mēs ātri vien atklāsim to, cik tomēr atšķirīgs savā stilā, uzbūvē un iezīmēs ir Jāņa evaņģēlijs. Tanī pat laikā, cik vienots Jānis ir sava vēstījuma mērķī ar pārējo evaņģēliju autoriem – apliecināt to, ka Jēzus ir Kristus, Dieva Dēls, kurš caur ticību Viņa dzīvei, nāvei un augšāmcelšanās, dāvā mūžīgo dzīvību (Jāņa 20:30-31). Mūsu vēlēšanās un lūgšana ir, lai šajā gadā mēs kopīgi pieaugtu pārliecībā par evaņģēlija patiesumu un spēku glābt.

Sīkāka info: andis@reformati.lv

Vīru pusdienlaika Bībeles studija

Jāņa evaņģēlijs (trešdienās no plkst. 12:00-13:00)

Mēs ļoti vēlamies redzēt to, kā visa draudze kopā pieaug atziņā un mīlestībā uz Kristu. Vienlaicīgi mēs apzināmies to, ka mūsu darba nedēļas ritms vai dzīves sezona var būt atšķirīgi. Pusdienlaika Bībeles studija vīriem ir izveidota tiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ netiek uz Bībeles studijas mazajām grupām.

Tanī pat laikā pusdienlaika Bībeles studija ir atvērta ikvienam vīram, kurš trešdienas pusdienlaikā ir kaut kur tuvumā, un labprāt pavadītu šo laiku saturīgi.

Kā izskatās pusdienlaika Bībeles studija? Dalībnieki sanāk uz īsām pusdienām (līdzpaņemtām) un kafiju, kurai seko īsa Bībeles studija Pāvila vēstulē Romiešiem.

Būsi mīļi gaidīts uz vīru Bībeles studiju trešdienā, Mārupes ielā 16. Sīkāka info: martins@reformati.lv

Sieviešu Bībeles studija

ceturtdienās no plkst. 9:30-11:30

Sieviešu Bībeles studija ir izveidota visām tām sievietēm, kuras kaut kādu iemeslu dēļ nevar būt daļa no Bībeles studijas mājas grupām otrdienās. Tās lielākoties ir mammas ar maziem bērniem, bet ne tikai. Tās var būt arī sievietes, kurām ir maiņu darbs, vai elastīgs darba laiks.

Sieviešu Bībeles studijā tiek aplūkota iepriekšējās svētdienas dievkalpojuma Rakstu vieta (tā kā vairākas mammas svētrunu dzird tikai daļēji), kā arī rūpīgāk izvērsts tās pielietojums tieši konkrētajai grupai.

Būsi mīļi gaidīta uz sieviešu Bībeles studiju. Sīkāka info: anda.martinsone@gmail.com